Mac pro každého studenta a učitele

Mac je založen na nejvyspělejším operačním systému na světě, je snadno použitelný a výkonný. To jsou hlavní důvody, proč se jedná o ten nejlepší počítač pro studium i učení na vysoké škole.

 

Pro nákup v internetovém obchodě:
Pro jednodušší uplatnění slevy se zaregistrujte nebo přihlaste. Nahrajte oboustrannou kopii Vaší aktuální a podepsané karty ISIC / ITIC nebo potvrzení o studiu / zaměstnání. Vytvoříte si tak účet, ve kterém budete moci nakupovat přímo se slevou.

Přihlásit    Registrovat

 

Zjistěte víc o výhodách počítačů Mac.

Mac je navržen být lepším počítačem.

Mac oplývá nejnovějšími technickými inovacemi a je navržen tak, aby vydržel. Budete z něj nadšeni hned jak ho vybalíte a ještě dlouho poté.

Výborně spolupracuje se sadou Office i Windows.

Aplikace Microsoft Word, Excel a PowerPoint v počítači Mac skvěle fungují. Pokud vaše studium občas vyžaduje použití aplikace pro Windows, Mac si s tím poradí.1

Obchod Mac App Store je plný skvělých aplikací.

Nejlepší místo pro objevování a stahování aplikací pro váš Mac je nyní přímo ve vašem počítači Mac. S obchodem Mac App Store máte všechny potřebné aplikace na dosah pouhým kliknutím.2.

Dlouhá výdrž baterie.

Nalezení místa pro dobití v univerzitním areálu není vždy jednoduché. Proto jsou notebooky Mac vybaveny revoluční baterií, která s vámi na jedno nabití vydrží všechny přednášky.3.

Nejvyspělejší operační systém na světě.

macOS je zároveň snadno použitelný i neuvěřitelně výkonný. Je zárukou, že Mac nepodléhá virům z počítačů PC. A vestavěná ochrana pomáhá zabraňovat v průniku malwaru.

Mac je kompatibilní s vaším příslušenstvím.

Mac snadno najde Wi-Fi hotspoty a připojí se k vaší univerzitní síti.4.
Spolupracuje rovněž téměř se všemi tiskárnami, fotoaparáty a zařízeními Bluetooth.

Dokumenty, prezentace, tabulky. Mac způsobem.

Sada aplikací iWork zjednodušuje vytváření profesionálně vyhlížejících dokumentů, projektů a životopisů.5
Můžete navíc otevírat, ukládat a sdílet soubory sady Microsoft Office.

Aplikace, které jsou vzájemně propojeny.

Mac činí z každodenních věcí – jako je vyhledávání informací na webu, posílání e-mailů a správa Úkolů a školních rozvrhů – Úžasný zážitek.

Dodává se se softwarem, který si zamilujete.

Každý Mac obsahuje vestavěný software, který umožňuje dělat neuvěřitelné věci s fotkami, vytvářet z videí filmová umělecká díla a komponovat skvěle znějící skladby.

Video hovory ihned po vybalení.

S aplikací FaceTime můžete hovořit se svými přáteli a rodinou tváří v tvář – ať už prostřednictvím počítače Mac či zařízení iPad, iPod touch nebo iPhone. Můžete také sdílet prezentace, fotografie atd. s aplikací iChat Theater.6.

Standardní studentská / učitelská sleva

Podmínky pro poskytnutí:

  • sleva pro studenty se poskytuje ve výši 6 % (není-li uvedeno jinak), sleva pro učitele se poskytuje ve výši 10 % (není-li uvedeno jinak)
  • sleva se vztahuje na počítače Apple, včetně příslušenství Apple, slevu nelze uplatnit na iPad, iPod, iPhone
  • sleva se vztahuje na koupi 1ks stolního počítače, 1ks přenosného počítače a 1ks příslušenství v průběhu 12 měsíců
  • sleva nelze kombinovat s jinými akcemi a slevami, s již zlevněným zboží, včetně iStyle karet
  • nárok na slevu má zákazník po předložení platné karty ISIC/ITIC nebo potvrzení o studiu/zaměstnání pro aktuální školní rok
  • studentská sleva se může uplatnit pouze pro osoby starší 18 let
  • vyplnění souhlasu se zpracováním osobních údajů pro poskytnutí studentské/učitelské slevy v případě nákupu na prodejně (pdf, doc, odt)

Evidenční daňový doklad je vystaven na studenta/učitele (jméno, adresa). Není-li uvedeno jinak, nelze slevu uplatnit na počítač z výprodeje. Sleva pro vzdělávací instituce je poskytována ve výši 6 %.

1 Sada Office a systém Microsoft Windows se prodávají samostatně.
2 Obchod Mac App Store je v USA a mnoha dalších zemích přístupný pouze osobám starším 13 let. Seznam zemí naleznete na adrese www.apple.com/support/mac/app-store/ww/. Vyžaduje kompatibilní hardware a software a přístup na internet (doporučujeme širokopásmové připojení), který může být zpoplatněn. Použití se řídí příslušnými podmínkami. Obchod Mac App Store a některé funkce, aplikace, služby a propagační akce nejsou k dispozici ve všech zemích. Změna dostupnosti aplikací, cen aplikací a specifikací produktů může podléhat změnám.
3 Výdrž baterie se liší podle používání a konfigurace. Další informace naleznete na stránce www.apple.com/batteries.
4 Pro bezdrátový přístup k internetu je vyžadována základnová stanice nebo jiný bezdrátový přístupový bod s internetovým připojením, za které mohou být Účtovány poplatky.
5 Aplikace sady iWork se prodávají samostatně.
6 Videohovory FaceTime vyžadují zařízení se systémem iOS podporující technologii FaceTime s připojením Wi-Fi nebo Mac s podporou technologie FaceTime a internetovým připojením a softwarem FaceTime pro Mac (může být nutné zakoupit zvlášť). Funkce FaceTime není k dispozici v Ománu, Saudské Arábii, Spojených arabských emirátech a dalších zemích. Videochatování prostřednictvím aplikace iChat vyžaduje širokopásmové připojení k internetu, za které mohou být Účtovány poplatky.
© 2011 Apple Inc. Všechna práva vyhrazena. Apple, logo Apple, FaceTime, iChat, Mac, MacBook Air a macOS jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích.Zmínky o produktech třetích stran jsou pouze informativní a neznamenají doporučení ani záruku. Společnost Apple nepřejímá žádnou odpovědnost týkající se výběru, výkonu nebo použití těchto dodavatelů či produktů.