Proč je Mac to nejlepší pro studium na vysoké škole?

Přečtěte si více

Studenti a učitelé

Proč je Mac to nejlepší pro studium na vysoké škole? Mac je založený na nejvyspělejším operačním systému na světě, je uživatelsky jednoduchý a výkonný. To jsou důvody, proč se jedná o nejlepší počítač pro studenty a učitele.
Jste učitel nebo student a chcete získat 10% nebo 6% slevu?

Více

Řešení pro školy

Inovativní pedagogové používají zařízení Mac jako účinný vzdělávací nástroj, který splňuje akademické potřeby studentů a pomáhá jim získat vědomosti a zkušenosti potřebné v 21. století.

Jste zástupce vzdělávací instituce a máte zájem o spolupráci?

Více

App Store

Aplikace, které vám ulehčí práci

 • Pages

 • WolframAlpha

 • World Atlas

 • Tracey Bratley Flitch Green Academy

  Chtěli jsme osnovy, které jsou užitečné, účelné a kteativní. A Apple produkty splňují všechny tyto požadavky.
  Neuvěřitelně tím usnadňují proces učení.

 • Todd Whitten Burlington High School

  iPad vám pomůže být víc kreativní, než kdykoli předtím. Je to povznášející pocit, vstoupit do učebny, kde jsou mé možnosti neomezené.

 • Kristi Meeuwse Drayton Hall Elementary School

  Poprvé, po 22 letech učení, sto procent dětí ve školce šlo do první třídy a umělo číst.

Proč iSTYLE?

Věříme, že s vaší pomocí a technologií Applu dokážeme pozvednout výuku ve školách a zlepšit podmínky k získání vzdělání pro všechny studenty. Jsme připraveni pomáhat jakýmkoli způsobem starým i novým uživatelům a předat vám všeobecné rady návody, jak zařízení nejen používat ale také využívat ke vzdělání ostatních.

Program vzdělávání

Léta zkušeností

Společnosti iSTYLE se zabývá prodejem a vzděláváním zákazníků v oblasti zařízení Apple již několik let. Kvalitně proškolení zaměstnanci mají bohaté zkušenosti a nejen že poradí, jaké zboží vám bude vyhovovat nejvíce, umí vyřešit i řadu potíží při používání.

Podpora a poradenství

Nákup v iSTYLE je jen začátek. I po spokojeném odchodu z našich prodejen se na nás můžete nadále spoléhat. U nás najdete semináře a školení, recenze, rady i triky a v případě problému si na vás udělají čas zkušení kolegové z autorizovaného servisu přímo v zázemí prodejny Revoluční.

Řešení na míru

Potřeby každého zákazníka jsou jedinečné. A zkušenosti nám ukazují, že to platí zejména ve vzdělávacích institucích. Kompetentní zástupci iSTYLE vám dokážou vybrat program, se kterým je dosažení cílů hračka v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

Poraďte se s těmi nejlepšími

Prozkoumejte možnosti, jaké vám nabídnou naši zástupci a najděte ideální cestu a směr, kterým se vydat při inovaci vaší výuky. Uděláme z učení zábavu a inspiraci na celý život.

Kapcsolat